משרדנו רואה כשליחות וכמטרה עיקרית להיות שם עבורכם ולספק לכלל לקוחותינו שירות משפטי מקצועי, מקיף, איכותי ויעיל המותאם אישית לאינטרס וצרכי הלקוח.

חרטנו על דגלנו יישום תפיסת שירות מתקדמת, המבוססת על רמה מקצועית גבוהה, ניסיון רב שנים בליווי עצמאים, עסקים ולקוחות פרטיים תוך שמירה על קשר אישי ומתן ייעוץ מקיף המותאם אישית לצרכיך. 

הוצאה לפועל וחדלות פרעון (פשיטות רגל)

עו"ד צבי שמיר ניהל בעברו את מחלקת הגבייה של חברת איזוטופ. באופן טבעי, המשיך לפעול בתחום זה במשרדו. למשרד ניסיון רב בתחום חדלות הפרעון, הוצל"פ, פשיטות רגל, פירוקי חברות וכינוסי נכסים.
המשרד פועל בהצלחה לגביית חובות גם במגזר הבדואי, במגזר החרדי ובמגזרים אשר מטבע הדברים עובדים עם מזומנים וקשה לאתר את רכושם (כגון נהגי מוניות).
בעידן בו הקלות הבלתי נסבלת של חדלות הפרעון מובילה חייבים רבים לפתוח בהליך חדלות פרעון, המשרד פועל לביטול ההליך במטרה לחדש את הגבייה.
החיפזון מהשטן .. או שלא…

עורך דין הוצאה לפועל וחדלות פרעון

לעיתים ככל ולא נבקש עיקולים בטרם מסירת אזהרה (או סעדיים זמניים לפני הגשת תביעה בבית המשפט) לא יהיה ממי לגבות את הכסף בסוף התיק.
להבטחת מימוש פסה"ד ולהבטחת הגבייה, משרדנו ערוך ובעת הצורך פועל לקבלת עיקולים בטרם מסירת אזהרה (או קבלת סעדים זמניים בטרם הוגשה התביעה).
בין שירותינו: גביית צ'קים חוזרים, גביית חוב על פי פסקי דין, גביית חובות קצובים ע"פ מסמך חתום, ביצוע צווי עשה של בית משפט, כינוס נכסים בהוצאה לפועל, פינוי נכסים, מענה להתנגדות לגביית צ'קים, טענת פרעתי (בקשה למחיקת חוב) בהוצל"פ ,הסדרי תשלומים, התאמת הליך למקרה, הסדרי נושים, הגשת תיק חדלות פרעון (פשיטת רגל), ליווי בחקירת הנאמן בתיק בניית תכנית פרעון, פרוק חברות, הקפאת הליכים, וקבלת הפטר.

צְבִי שָׁמִיר, מִשְׂרָד עו"ד  וְנוֹטַרְיוֹן, הנו משרד בוטיק ששם לנגד עיניו לתת שירות משפטי מקיף לעסקים.

נִשְׂמַח לִרְאוֹתְכֶם בֵּין  לָקוֹחוֹתֵינוּ

חתימה של עורך דין צבי שמיר בגן יבנה

לפגישת ייעוץ , טלפנו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים

צור קשר

טלפון: 072-248-5511

פקס: 08-8673854

וואטסאפ משרדי: 052-578-1442

מייל: office@nonstop-law.com

דילוג לתוכן