fbpx
משרד עורכי דין ונוטריון צבי שמיר - ליווי משפטי לעסקים

תפריט

עורכי דין לומדים לחשוב בקופסא,
עורך דין טוב חושב מחוץ לקופסה,
עורך דין מעולה לא חושב על הקופסה.

תחומי העיסוק שלנו

לפגישת ייעוץ , טלפנו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

עו"ד רבים שזכו בתיק או שניים, "על הדרך" פותחים גם תיק בהוצאה לפועל. הוצאה לפועל הוא תחום בפני עצמו, כדי להצליח בגבייה צריך להכיר את החוק ואת המערכת. משרדנו מייצג בהצלחה זוכים רבים בהוצאה לפועל עם לקוחותינו בתחום ההוצאה לפועל נמנים לבנת פורן, טיולי גבלים, חב' הסעות אל ים, חב' טיולי גבלים ועוד.

כאן הכל מתחיל, חוזה טוב, אשר מביא לידי ביטוי את רצון הצדדים, נותן כלים לפתרון בעיות או מחלוקות אשר לא נצפו מראש, מאפשר לצדדים להגשים את המטרה העסקית בעטיה נכרת החוזה ועשוי בעתיד, לחסוך ללקוח כסף וזמן בהתדיינויות מיותרות בבית המשפט.
בין עיסוקינו: חוזי מכר מקרקעין, חוזי שכירות, חוזים עם קבלנים, חוזים מסחריים, חוזה עובד מעביד, אכיפת \ ביטול חוזים, ותביעות בגין הפרת חוזה.

לא פעם, הרגולציה הופכת פעולות אזרחיות ומסחריות, אשר מתבצעות באופן שגוי, לעברות פליליות, לדוגמא: בניה ללא היתר, העסקת עובד זר ללא היתרים מתאימים, הפעלת מוסך ללא היתרים מתאימים ועוד, המהווים עברות פליליות לכל דבר ועניין.
עורך דין ליביו לופן, סגן ניצב בדימוס אשר שימש בתפקידים רבים בתחום החקירות ואף פיקד על משטרת לוד מטפל בהצלחה בתיקים הפלילים שצמחו מפעילות מסחרית. לעו"ד לופן נסיון עשיר בתחום הפלילי ובהתנהלות אל מול הפרקליטות וגורמי תביעה נוספים ומטפל, במסגרת המשרד, בסוגיות הפליליות הנלוות.

"הַכֹּחַ מַשְׁחִית, כֹּחַ מֻחְלָט מַשְׁחִית בְּאֹפֶן מֻחְלָט" (לורד אקטון)
פעילות שונה ומגוונת מצריכה לא פעם אישורים ו/או היתרים כמו גם עמידה בתנאי הרגולטור. לעתים בגופים ציבוריים שונים מתקבלות החלטות המשפיעות על העסק ללא הפעלת שיקול דעת מתאים. למשרד הצלחות בתקיפת החלטות מנהליות שונות והגיש עתירות מנהליות ועתירות לבג"צ כנגד גופים שונים כגון מכון ויצמן, שר האוצר, לשכת יועצי המס ועוד.

אנו מאמינים כי, ניתן לפתור בעיות רבות מחוץ לכותלי בית המשפט ובכך לחסוך ללקוח זמן, אנרגיה וכסף אך לא בכל מחיר. במקרים בהם אין אפשרות אחרת, המשרד ממליץ לפנות להליכים משפטיים, ואנו ומייצגים בהליכים שונים על מנת למצות את זכויות הלקוח.
אנו, בשיתוף עם הלקוח, בונים את האסטרטגיה הנחוצה למיצוי הזכויות בתיק ומייצג בתיק, תוך הקפדה על האסטרטגיה ומעקב שוטף אחר התפתחות ההליך.

המשרד פועל בהצלחה לגביית חובות גם במגזר הבדואי, במגזר החרדי ובמגזרים אשר מטבע הדברים עובדים עם מזומנים וקשה לאתר את רכושם (כגון נהגי מוניות).בעידן בו הקלות הבלתי נסבלת של חדלות הפרעון מובילה חייבים רבים לפתוח בהליך חדלות פרעון, המשרד פועל לביטול ההליך במטרה לחדש את הגבייה.החיפזון מהשטן .. או שלא...

עסקים רבים מגישים הצעות במכרזים מבלי שעו"ד יבדוק את המכרז, לרוב במחשבה כי המכרז הוא עובדה מוגמרת שלא ניתן לשנותה.
בדיקה קפדנית ומקצועית של מכרז מאפשרת גם השגה בפני ועדת המכרזים, טרם הגשת הצעה וגם הגשת ערר על תוצאות המכרז, דרך אשר לעיתים חסומה בפני מי שלא הגיש ערר.
לעתים הדרך הטובה והיעילה להרוויח במכרז היא לא לגשת אליו ובדיקה מקצועית חושפת את הסכנות הטמונות במכרז.
במשרד נכתבים ונבדקים חוזים ומכרזים במטרה לשמור ולהגן על זכויות ואינטרסים של הלקוח.
בין שירותינו: השגות על תנאי המכרז, בדיקת התאמת ההצעה למכרז, וערעור על החלטות ועדת המכרזים.

בין שירותינו: ליווי מעסיקים משלב המודעה ועד לסיום העבודה, חוזה עבודה כללי \ אישי, ליווי והדרכת מעסיקים בשימוע ובפיטורי עובד, ליווי בהוצאת עובד לחל"ת, תביעות עובד ע"י מעסיק, הגנה מפני תביעות עובדים, וצווי מניעה.

דיני עבודה

בניית מנגנון בקרה בייפוי כח מתמשך, גיבוש מנגנון שליטה בעסק (לבעלי עסק) במצב אי כשירות משפטית, הכנת יפוי כח מתמשך, ורישום ואישור יפוי הכח המתמשך אצל האפוטרופוס כללי.

תביעת לשון הרע
צווי מניעה צווי החרמת הפרסום
צווים לפרסום הכחשה / תיקון 
קובלנה פלילית

תביעות לשון הרע

עורך דין חדלות פרעון באשדוד והסביבה

צְבִי שָׁמִיר, עו"ד

מייסד ובעלים

עו"ד צבי שמיר שירת כ-20 שנים במשטרת ישראל כקצין חקירות, תובע משטרתי וחבר בצוות היחידה  למשא ומתן וניהול מצבי משבר.
לאחר שפרש, עמד בראש צוות הוצאה לפועל במחלקה המשפטית של חברת "איזוטופ" …

ליביו לופן, עו"ד

סגן ניצב בדימוס

עו”ד ליביו לופן, שירת כ-26 שנים כקצין במשטרת ישראל במגוון תפקידים ובהם כמפקד תחנה ובאגף החקירות והמודיעין מרחב שפלה.
לאחר פרישתו, התמחה בתחום אזרחי מסחרי ועוסק גם בתחום הפלילי והמקרקעין …

אירן מלכה-לוי, עו"ד

עורכת דין ונוטריון

עו”ד אירן מלכה לוי ייסדה את משרדה בחולון משנת 1996 בתחום מקרקעין ודיני משפחה ונותנת במשרדנו שירותים בתחומי עיסוקה לרבות שירותים נוטריונים בעברית וברוסית…

צור קשר

שעות פעילות

ימי ראשון עד חמישי, 09:00-17:00

דילוג לתוכן